agentura STAR4YOU Nabídka práce-praca-pracy pro nápojové hostesky topless strip a go go tanečnice v Itálii

 

Zprostředkovatelská agentura STAR4YOU:
Nabídka práce pro nápojové hostesky, topless, strip a go go tanečnice v Itálii
Poskytujeme pomoc při získání dokumentů, které jsou potřebné k vykonávání legální práce v Itálii (v sekci umění, show, hostesing). Stálou asistenci na místě pracovního pobytu

Jste atraktivní, společenská av dobré fyzické kondici, máte zájem zkusit práci hostesky nebo tanečnice (topless, strip), rádi byste strávili nějaký čas na slunné pláži v Itálii a při tom si výborně vydělali?

Tak potom Agentura STAR4YOU je ta nejlepší volba pro Vás! Bez ohledu na to, zda jste začátečnice nebo už máte zkušenost, poskytneme Vám nejlépe pracovní místa a asistenci ve dne iv noci v jakékoli záležitosti

Nemusíte se obávat, že Váš formulář a fotografie budou zveřejněny na webové stránce, slouží pouze k získání informací o Vás a vašem vzhledu.

Buďte upřímné, tato práce je založena na vzhledu! Takže čím hezčí a novější fotografie zašlete, tím jednodušší je najít si práci. Důležité je, aby na vašich fotografiích bylo dobře vidět tvář a celou postavu. Není nutné, abyste zasílali profesionální fotografie.
Prosím neposílejte fotografie na kterých máte doplňky, které zakrývají Vaši tvář jako např. sluneční brýle, čepice, klobouk, černo-bílé fotografie a fotografie na kterých jste s další osobou.

  • Nejlepší kluby v Itálii
  • Pomoc / Poradenství
  • Zprostředkování Práce zdarma
  • Ubytování: zdarma
  • Zdravotní pojištění zdarma

ačí kliknout na tlačítko formulář. Vložte Vaše nejlepší fotografie. Odpověď Vám bude zaslána co nejdříve

Formulář pro tanečnice a hostesky do Itálie

Vyplňte prosím všechny níže uvedené údaje a přiložte několik fotografii. Důležité je, aby na Vašich fotografiích bylo dobře vidět tvář a celou postavu. Není nutné, abyste zasílali profesionální fotografie. Prosím neposílejte fotografie na kterých máte doplňky, které zakrývají Vaši tvář jako např. sluneční brýle, čepice, klobouk, černo-bílé fotografie a fotografie na kterých jste s další osobou. Jestliže máte problémy s odesláním formuláře, znamená to, že Vaše snímky jsou příliš velké. Pokuste se zmenšit formát snímku.

[gravityform id=”3″ name=”v Itálii pracuje v nočních klubech”]

 

Annunci

Rispondi

Inserisci i tuoi dati qui sotto o clicca su un'icona per effettuare l'accesso:

Logo WordPress.com

Stai commentando usando il tuo account WordPress.com. Chiudi sessione / Modifica )

Foto Twitter

Stai commentando usando il tuo account Twitter. Chiudi sessione / Modifica )

Foto di Facebook

Stai commentando usando il tuo account Facebook. Chiudi sessione / Modifica )

Google+ photo

Stai commentando usando il tuo account Google+. Chiudi sessione / Modifica )

Connessione a %s...