oferte de munca şi angajari dansatorare fete/fata~ joburi din România italia caut hostess figurante di sala

Postul: dansatoare lap dance e dama de compania in night club

Descrierea postului: Oferim locuri de munca pentru fete de orice nationalitate chiar si fara experiente anterioare pentru postul de PREZENTA IN SALA si DANSATOARE in NIGHT CLUB – uri si LAP DANCE din zona Toscana,Emilia Romagna,Lazio,Umbria,Abruzzo,Molise,Marche . Se ofera plata 60 de euro fix plus consumatiile . CONTRACT DE MUNCA pe perioada indeterminata. Se cere maxima seriozitate si vointa de a munci. Pentru mai multe detalii ne gasiti la numarele de telefon : Adrian – 0039.3451595740- Contact online la adresa de mail robertoshowagency@gmail.com Suntem intradevar interesati, nu vrem sa te facem sa iti pierzi timpul si NU SUNTEM INTERMEDIARI. SUNTEM AGENZIA ANUNTUL ESTE INTOTDEAUNA VALABIL.

Lascia un commento

Inserisci i tuoi dati qui sotto o clicca su un'icona per effettuare l'accesso:

Logo WordPress.com

Stai commentando usando il tuo account WordPress.com. Chiudi sessione / Modifica )

Foto Twitter

Stai commentando usando il tuo account Twitter. Chiudi sessione / Modifica )

Foto di Facebook

Stai commentando usando il tuo account Facebook. Chiudi sessione / Modifica )

Google+ photo

Stai commentando usando il tuo account Google+. Chiudi sessione / Modifica )

Connessione a %s...